Piatnik

461
5991461599

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • Zítra u Vás (1 ks)

  Co je to za hrůzostrašný rámus v zákulisí! 45 nejbizarnějších příšer se shromáždilo, aby se staly favority každoroční MonStar show. Která z příšer skutečně patří mezi nejlepších 10? O tom rozhoduje pouze člen odborné poroty a můžeš to být TY. Rozpoznáš detaily a najdeš rychle ty správné karty, abys vytvořil odkrytou příšeru? V tom případě je pro tebe MonStars ta správná hra!


  461 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás (1 ks)
  Activity Disney Classic jsou dětskou variantou oblíbené interaktivní hry. Děti se snaží pomocí pantomimy, kreslení či slovního popisu ostatním vysvětlit, jaké slovo si na kartě vylosovaly. Jde o postavičky či předměty z Disneyho pohádek. Activity Disney Classic jsou dětskou variantou oblíbené interaktivní hry. Děti se snaží pomocí pantomimy, kreslení či slovního popisu ostatním vysvětlit, jaké slovo si na kartě vylosovaly. Jde o postavičky či předměty z Disneyho pohádek.

  499 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás (1 ks)

  Jungolino - Turbulentní pohybová a paměťová hra  


  507 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 •  
 • Zítra u Vás (1 ks)

  Sestavujte skupiny a postupky z čísel, které máte ve stojánku. Kombinujte již vyložené kameny, přestavujte a rozhazujte vyložené kombinace. Cíl je jednoduchý, vyložit jako první všechny své kameny. V tom Vám také mohou pomoci speciální žolíci - dvoubarevný, dvojitý nebo zrcadlový. Potrénujte hlavičku a zaměstnejte své kombinační schopnosti.


  599 Kč
     
  Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem