Pelety Chytací Neon - KUKUŘICE a ŠVESTKA - 250 g, 1 ks

Kód: 55173/16
Značka: Krmiva Hulín
92 Kč 80 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Mix neonových peletek o velikosti 16 mm, ve dvou barvách s různými příchutěmi. Obsahují rozpustný rybí a lososový protein, extrudovanou kukuřici a další přírodní atraktory. Pro rychlé chytání.

Detailní informace

Průměr: 16 mm
Skladem | 55173/16
92 Kč
80 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

  • Obsahují: Lehké rybí moučky LT 72 a LT 94, rozpustný lososový protein,  extrudovanou kukuřičnou mouku a škrob. Kukuřičné klíčky, CSL liquid, krmnou mouku a kvasnice, glukózu, přírodně identické aroma, aj.
  • Charakteristika: Směs surovin se snadno rozpustnými atraktory a s tepelně předupravenými kukuřičnými produkty. Peletky jsou v jasně žluté barvě s příchutí vařené kukuřice a v modré barvě s příchutí švestky.

Ve vodě od povrchu postupně měknou a vyluhovávají se vnadící složky. Dle teploty vody vydrží pelety cca 2 - 4 hodiny. V chladné vodě bez bílé ryby mnohem déle, až 10 hodin.

Doba rozpustnosti však záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby. Pokud je jich ve vodě hodně, "ozobou" peletku za polovinu času!

  • Možnosti použití: Neonové pelety s příchutí jsou určeny především pro rychlé chytání kaprů, velkých cejnů, nepohrdne ani amur. Aplikuje se na vlas, jako boilies, nebo na šňůrku, jako rohlíkáč.

Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu pelet, doporučuji je obalit v našem Práškovém dipu, nebo Obalovacím těstě.

Balení:  PVC zipové sáčky 250 g, tj. cca 80 ks

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v suchu a chladu do cca 20 °C v PVC sáčku, bez rázového střídání teplot - možnost kondenzace vody na stěnách a zaplísnění.

Spotřebujte nejlépe do konce vaší rybolovné sezóny. Uskladněné v chladu do cca 10 měsíců od nákupu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz