Pelety Boilies - PIKANTNÍ JAHODA 16, 20 mm - 1 kg

Kód: 55098
Značka: Krmiva Hulín
185 Kč 161 Kč bez DPH
Skladem
Pikantní jahodová příchuť s pozadím pepře, postavená na základě našeho letitého bestselleru - směsi Calypso. Unikátní kombinace pro celoroční použití. Po letech používání na závodech uvolněno na trh!

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Obsahuje:  Lososovou moučku, kukuřičnou mouku, rozpustný rybí protein, sušené mléko, sojovou moučku, rybí moučku LT 72, bisquit moučku, játrový protein, pivovarské kvasnice, syrovátku, Krill moučku, drcená olejnatá semena, rybí vývar Hering liquid, lososový olej, přírodní česnek, sušená vejce, směs sušených bylin, směs červeného koření Red Rob, sušený bílek, černý pepř, jahodovou příchuť, extrakt z Chilli, aj.
  • Charakteristika:  Oblíbenou jahodovou příchuť jsme obohatili o ostrou složku z černého pepře a chilli, přidali osvědčené atraktory a vše postavili na základě boiliesové směsi Calypso, která je našim dlouhodobým bestsellerem ( z angl. the best sell - "nejlépe prodejné" ).

Velmi kvalitní a surovinově bohatý typ boilies pelet, s přídavkem výrazných atraktorů ověřených rybolovnou praxí - krill moučka, Hering liquid, LT 72, koření Red Robin, česnek, aj. Kombinace použitých surovin se nám ukázala, že je pro ryby vysoce atraktivní, což potvrovali i dlouhodobé úspěchy na závodech. Pelety jsou vařené v páře, takže nedochází k výluhu lehce rozpustných surovin. Jako pojivová složka jsou použity čerstvá vejce. 

V chladnější vodě ( do 12 °C ) vydrží i více jak 12 hodin, v teplejším období ( voda 18 - 24 °C ) vydrží 4 - 8 hod. dle průměru. Doba rozpustnosti záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby! Pozor, pokud je jich ve vodě moc, "ozobou" jakkoliv pevnou kuličku za třetinu času, což hodně rybářů nebere v potaz a přisuzují rychlou rozpustnost špatné kvalitě boilies! Kuličky mají tmavě červenou barvu po použitých surovinách ( koření + extrakt z červené papriky a Robin Redu) s výraznou Jahodově - kořeněnou vůní a ostře pikantní chutí po pepři. 

  • Možnosti použití:  Jde o pelety pro aktivní rybolov, s výborným vnadícím efektem. Je určeno pro ty, kdo chtějí chytat aktivně, a ne jen čekat dlouhé hodiny bez záběru na trofejní rybu.

Dlouhodobě se nám směs Calypso s jahodou velmi dobře a účinně osvědčila jak na chladné, tak i teplejší vodě. Vynikající i na rychlé chytání při závodech! Pelety se použivají jako chytací – nejlépe macerované a dipované, nebo v menší míře jako vnadící. Doporučuji k peletám přikoupit některý z našich boosterů, které použijete pro jejich maceraci (namáčení), nebo jej obalit v některém z našich práškových dipů., nebo obalovacím těstě. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte dobu rozpadu!

  • Skladování a spotřeba: Pelety jsou konzervované a částečně sušené. Pokud je chcete ještě více suché, nechte je v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám pelety vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak je ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávaly.

Pokud je ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte je při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte pelety do mrazáku. Avšak 1 - 4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach pelety přežijí bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však pelety za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud je však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz