Drcený partikl - CORN MIX - Monster crab, 1,5 kg

Kód: 55032
Značka: Krmiva Hulín
98 Kč 85 Kč bez DPH
Skladem

Vařená, drcená směs různorodých partiklů. Vše v atraktorovém nálevu s příchutí Monster crab - ideální pro vnadění na kapry. Výborná přísada do krmítkovek nebo method mixů. Vhodné i do PVA a zakrmovacích raket. Celoroční použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Obsahuje:  Hrubě mletý partikl - kukuřici, pšenici, hrách, tygří ořech - moučka, konopí, řepku.

Speciální nálev s atraktory - aminokomplex, aroma monster crab, konzervant, barvivo.

  • Charakteristika: Jde o hrubě drcenou a následně tepelně upravenou (vařenou) směs výše uvedených partiklů. Tato směs má tmavě fialovou barvu a obsahuje atraktorový nálev s příchutí Monster craba, vytvářející specifickou vůni pro Kaprovité ryby.
     
  • Možnosti použití: Vařený, drcený partikl Corn mix lze použít jak na řekách, tak na stojatých vodách k přímému vnadění, a to i za pomocí PVA sáčků (nerozpouští je) nebo zakrmovacích raket. Ideálně však jako přísada do krmítkovek nebo method mixů, které provlhčí a zatraktivní. Vynikající hlavně při lovu kaprů. Potřebujete-li hrubší nebo bohatší směs, je možnéj přidat 20 - 30 % Vařeného partiklu. Tento jemnější vařený mix partiklů je použitelný po celou hlavní lovnou sezónu - od jara do podzimu.
     
  • Skladování a spotřeba: Drcený partikl Corn mix je konzervován tepelně a stabilizován pro uchování po otevření konzervantem Carp. Uchovávejte jej v dobře uzavřených PVC obalech, v šeru a chladu, v prostorách bez přímého slunečního svitu.

Originálně uzavřený ( před prvním otevřením ) výrobek skladujte nejlépe do 20 °C - spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od zakoupení. Vydrží i déle, ale každá surovina dlouhým skladováním degraduje, i když je konzervovaná.

Po otevření skladujte dobře uzavřené do max. 12 °C - spotřebujte max. do 30 dnů - dle teploty při skladování a míry znečištění partiklu, při nabírání, cizorodými látkami ( zbytky krmítkovky, aj. ).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz