RÝŽOVÁ MOUKA - Krupice jemná - pro ryby - 20 kg, 1 ks

Kód: 55371
Značka: Krmiva Hulín
608 Kč 529 Kč bez DPH
Skladem
Rýže je pro ryby nejen výborná pojivová, ale především i zchutňující surovina, jak do těst na do boilies a pelety, tak i jako plnivo do krmítkovek a method mixů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Charakteristika:  Cereální rýžová mouka - krupice obsahuje vysoké procento lepku ( obilné bílkoviny ), který má výborné plastifikační účinky na těsto. Proto může být rýžová krupice jednou z hlavních složek při výrobě těst na boilis nebo pelet. Rýžová krupice dokáže po uvaření těsto také zhutnit a vytvrdit. Tím, že není zrno loupané, nese si všechny pachové i chuťové složky.
  • Tip na použití: Rýžová krupice je výborné pojidlo do všech druhů, především vařených těst, díky vysokému obsahu škrobu a lepku. Je navíc pro ryby velmi chutná a aromatická. Vmíchá se do suché, sypké směsi a až poté se přídává voda. Čím vyšší je obsah krupice ve směsi tím je pak výrobek hutnější a soudržnější.

Dávkování obecně:  Doporučuji 20 - 30 % z celkového obsahu směsi. Pro vyšší nerozpustnost můžete dát do směsi až 50%.

  • Skladování a spotřeba:  Skladujte v hermetických PVC obalech, v suchu a chladu do cca 20 °C, bez přístupu přímého slunečního svitu. Spotřebujte do 10 měsíců od nákupu. Pozor na napadéní mouky moly. Pokud se vám to stane, spotřebujte ji co nejdříve, rybám to nijak nevadí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz