ŘEPKOVÁ MOUČKA - plnotučná

Kód: 55374/2-5
Značka: Krmiva Hulín
120 Kč 104 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Moučka z pomletých semen řepky a řepkových pokrutin, vznikajících při lisování oleje. Obsah tuku 15 %. Vynikající vnadící surovina pro kapry i amury.

Detailní informace

Váha: 2,5 kg
Skladem | 55374/2-5
120 Kč
104 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

  • Charakteristika:  Řepková moučka je vyrobena pomletím neextrahovaných řepkových výlisků - pokrutin ( obsahují ještě 13 - 16 % zbytkového oleje ) vznikajících při lisování semen řepky za studena, bez předehřevu. Tím jsou zachovány veškeré přirozené pachové i chuťové látky z řepky. Obsah oleje ve vzniklé směsi je cca 15 %. Moučka je jemně mletá má přírozenou zeleno-žlutou barvu a  výraznou charakteristickou vůni po řepce.
  • Možnosti použití:  Řepková moučka je vynikající vnadící přísadou do krmítkovek, method mixů, nebo těst při lovu kaprů i amurů. Ideální je v kombinaci s masovými, či sladkými surovinami. Je neodmyslitelnou součástí snad všech možných vnadících i chytacích výrobků pro ryby. Díky zpracování za studena a zbytkovému oleji, dodává směsím typickou chuť i pach a kaprovité ryby na ni velmi dobře reagují, především v hlavní lovnou sezónu. Obvyklé se přidává cca 10 - 20 % do suché směsi. 
  • Skladování a spotřeba: Skladujte v dobře uzavřených PVC obalech, v suchu, temnu a chladu do cca 18 °C, bez výrazných teplotních výkyvů. Pozor na moly - hermeticky uzavřete obal. Spotřebujte max. do 12 měsíců od zakoupení. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz