Tekutý dip - TYGŘÍ OŘECH, 80 ml

Kód: 54720
Značka: Krmiva Hulín
90 Kč 78 Kč bez DPH
Skladem
Tekutý dip k výrobní řadě Tygří ořech. Velmi příjemná ořechová vůně. Perfektní pro celoroční použití a to i na studenou vodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Charakteristika: Tekutý nasládlý dip s vysokou hustotou, a dobrou přilnavostí. Jde o bezvodý, zahuštěný, filtrovaný, ořechový mix, s vysokým podílem fruktózy a glukózy = jednoduché ovocné cukry - fruktóza má 3x vyšší sladivost než klasický řepný cukr (sacharóza) ! Taktéž obsahuje speciální, neupravený, krmivářský produkt, vznikající při zpracování řepkového oleje, na který ryby prokazatelně dobře reagují. Jsou to tedy jen samé přírodní a krmné suroviny, bez umělých sladidel, ztužovačů a jen s přemírou barvy a přidaných aromat!
  • Možnosti použití:  Dip Tygří ořech - má celoroční použití, ale svým složením a obsahem snadno rozpustných, těkavých látek je předurčen také pro chladné období brzkého podzimu až pozdního jara. Je vhodný především pro naše výrobky řady Tygří ořech, které i ve velkém chladu spolehlivě chytají, ale také pro sladký typ např. Mléčná kukuřice.  Nebojte se jej použít netradičně i na jakékoliv jiné typy boilies či pelet!

Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jej část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - nebudete mít zalepené prsty !

  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 15 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 12 měsíců od zakoupení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz