Tekutý dip - NA SUMCE, 80 ml

Kód: 54705
Značka: Krmiva Hulín
90 Kč 78 Kč bez DPH
Skladem
Novinka 6/2020! Tekutý dip vhodný k našemu Sumčímu boilies. Obsahuje kombinaci extraktu lososového proteinu, krabích jiker, a dalších rybami oblíbených surovin. Vhodný nejen na Sumce, ale také na trofejní Kapry nebo Jesetery a Vyzy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Obsahuje:  Tekutý lososový protein, Játrový protein, rybí protein LT 94, Rybí vývar, krmný glycerin, aroma Krabí jikry.
  • Charakteristika: Tekutý dip s vysokou hustotou, a dobrou přilnavostí. Obsahuje přírodně identický koncentrát krabích jiker, používaný v krmivářské praxi a vyrobený specializovanou, značkovou firmou v Německu. Jde o bezvodý produkt s výrazným, specifickým rybím pachem. Tento mix surovin dává dipu specifický pach i barvu, na který ryby velmi dobře reagují. A jako ostatní naše tekuté dipy, obsahuje i tento, speciální neupravený krmivářský produkt, vznikající při zpracování řepkového oleje. Jsou to tedy jen samé přírodní a krmné suroviny, bez umělých sladidel, ztužovačů, bez množství umělých barev a syntetických aromat.
  • Možnosti použití: Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jej část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - nebudete pak mít zalepené prsty.
  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 20 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 10 měsíců od zakoupení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz