Tekutý dip - MLÉČNÁ KUKUŘICE, 80 ml

Kód: 54699
Značka: Krmiva Hulín
75 Kč 65 Kč bez DPH
Skladem

Nová receptura s novými surovinami. Perfektní pro celoroční použití a to i na studenou vodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Charakteristika: Tekutý nasládlý dip s vysokou hustotou, a dobrou přilnavostí. Jde o bezvodý, zahuštěný, filtrovaný, kukuřičný mix, s vysokým podílem fruktózy a glukózy = jednoduché ovocné cukry - fruktóza má 3x vyšší sladivost než klasický řepný cukr (sacharóza) ! Dále obsahuje průmyslově upravený extrakt z vařené kukuřice. Tento mix surovin dává dipu také charakteristickou vůni. Taktéž obsahuje speciální, neupravený, krmivářský produkt, vznikající při zpracování řepkového oleje, na který ryby prokazatelně dobře reagují. Jsou to tedy jen samé přírodní a krmné suroviny, bez umělých sladidel, ztužovačů a jen s přemírou barvy a přidaných aromat!
  • Možnosti použití:  Dip Mléčná kukuřice - má celoroční použití, ale svým složením a obsahem snadno rozpustných, těkavých látek je předurčen také pro chladné období brzkého podzimu až pozdního jara. Je vhodný především pro naše výrobky řady Mléčná kukuřice, které i ve velkém chladu spolehlivě chytají, ale také pro sladký typ Amur, nebo Barbarosa.  Nebojte se jej použít netradičně i na jakékoliv jiné typy boilies či pelet!

Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jej část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, ( ideální je samozřejmě Mléčná kukuřice ), které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - nebudete mít zalepené prsty !

  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 15 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 12 měsíců od zakoupení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz