Tekutý dip - KRILL a OLIHEŇ, 80 ml

Kód: 54693
Značka: Krmiva Hulín
95 Kč 83 Kč bez DPH
Skladem
Tekutý dip s kombinací natráveného, arktického krillu, lososového proteinu a extraktu z olihní. Chytá perfektně po celý rok!

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Charakteristika: Tekutý dip s vysokou hustotou, a dobrou přilnavostí. Obsahuje enzymaticky natrávený tekutý krill, lososový protein, GLM liquid a extrakt z olihní. Jde o přesycený roztok s typickým a výrazným rybím pachem! Tato kombinace surovin byla uvolněna na trh z receptury našeho závodního týmu! A jako ostatní naše tekuté dipy, obsahuje i tento speciální, neupravený, krmivářský produkt, vznikající při zpracování řepkového oleje. Jsou to tedy jen samé přírodní, krmivářské suroviny, bez umělých přísad a ztužovačů!

 

  • Možnosti použití: Tekutý dip Krill a Oliheň je funkční po celou lovnou sezónu. Chytal velmi dobře v horkém i chladném období. Vynikající byl na jaře a především na podzim, kdy mají ryby zvýšenou žravost a této kombinaci surovin dávaly přednost, před ostatními.

Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jeho část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - nebudete mít zalepené prsty !

  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 15 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 12 měsíců od zakoupení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz