Tekutý dip - JÁTRA, 80 ml

Kód: 54690
Značka: Krmiva Hulín
85 Kč 74 Kč bez DPH
Skladem

Tekutý dip s přídavkem tekutých jater, které dávají tomuto dipu přirozenou vůni i barvu. Dlouhodobě testován našim testerským i závodním týmem. Účinný od časného jara do pozdního podzimu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Charakteristika: Tekutý dip masového typu s vysokou hustotou a velmi dobrou přilnavostí k nástraze. Obsahuje mimo ostatní suroviny také tekutá játra. Tato surovina dává dipu také jeho přirozenou vůni i barvu. Nosičem je specifická kombinace přírodních cukrů a vedlejšího produktu vznikajícího při rafinaci řepkového oleje. Jsou to tedy jen samé přírodní a krmné suroviny, bez umělých sladidel, ztužovačů a zahušťovadel s přemírou barvy a esencí!
  • Možnosti použití: Dip Játra má použití od časného jara do podzního podzimu. Především se hodí pro naše výrobky řady Játra, které přes sezónu spolehlivě chytají, ale také pro ostatní kořeněné i sladké typy, jako např. Barbarosa, Karibik. Nebojte se jej použít netradičně i na jiné druhy nástrah!

Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jej část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - a nebudete mít zalepené prsty !

  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 15 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 12 měsíců od zakoupení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz