WAFTERS NEON BARREL - Neutrálně vyvážené - ŠVESTKA, 100 g

Kód: 54195
Značka: Krmiva Hulín
90 Kč 78 Kč bez DPH
Skladem
Nová odlehčená směs na základě boilies mixu s populární příchutí Švestka a ovocnou přísadou. Válečky - Barrely o velikosti cca 20 x 15 mm s měrnou hmotností podobnou vodě, takže na dně zlehka splývají a nezapadnou do bahna nebo mezi řasy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Obsah surovin:  Rybí protein LT 94, rybí moučka LT 72, extrudovaná kukuřičná, pšeničná a rýžová mouka, Játrový protein, pšeničné klíčky, syrovátku, sušené mléko, sušená vejce, přírodní ovocný extrakt - džem, jemná korková drť, fluo barva fialová, Švestkové aroma. 
  • Charakteristika:  Jde o menší, neutrálně vyvážený typ nástrahy na boiliesovém základu, válcovitého tvaru, určené pro rychlejší chytání. Díky neutrální hmotnosti vůči vodě, neobvyklému - nepříliš okoukanému tvaru a výrazné chuti i barvě doporučujeme Wafters Neonové Barrely také na často prochytávané svazové i soukromé revíry. 

Wafters Neonové Barrely, neboli i jinak Dumblesky, se Švestkovou příchutí jsou vhodnou nástrahou pro kaprovité i jeseterovité ryby, nepohrdne ani Parma nebo Jelec, aj. Mají neonově oranžovou barvu, s výraznou, velmi příjemnou vůní přezrálé hrušky máslovky, vanilky, badyánu a citrónu - tzv. Scopex. V chladnější vodě vydrží 8 i více hodin, v teplém období cca 2 - 4 hod. Záleží hodně na teplotě vody a především na aktivitě bílé ryby. Wafters Barrely / Dumbles jsou mimořádně efektivní nástrahou, kterou doporučujeme zařadit do výbavy rybáře, který má rád rychlé chytání.

Balení:  100 g = 45 - 48 ks

  •  Možnosti použití:  Jde o nástrahu vhodnou pro hlavní lovnou sezónu od časného jara do pozdního podzimu. Výborná nástraha pro závodníky nebo ty, kdo nemají moc času na celodenní vysedávání u vody, ale jen si odskočí na pár hodin zachytat. Pro svoji atraktivitu jsou funkční také i ve studené vodě. Vynikající i při lovu na feeder.
  • Skladování a spotřeba:  Wafters Neonové Barrely / Dumblesky jsou konzervované a sušené. Takto vám nástrahy vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Mějte je hermeticky uzavřené v neprodyšném obalu, aby nevyprchávalo jejich aroma.

Skladujte při teplotě do 20 °C  a spotřebujte max. do 12 měsíců od nákupu. Nenechávejte však nástrahy za okny auta při plném slunečním svitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz