WAFTERS NEON BARREL - Neutrálně vyvážené - OLIHEŇ, 100 g

Kód: 54204
Značka: Krmiva Hulín
94 Kč 82 Kč bez DPH
Skladem
Nová odlehčená směs! Velmi atraktivní, aromatizovaná nástraha na základě boilies směsi s oblíbenou rybí příchutí Oliheň. Válečky - Barrely o velikosti cca 20 x 15 mm s měrnou hmotností podobnou vodě, takže na dně zlehka splývají.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Obsahuje:  Rybí protein LT 94, extrudovaná kukuřičná a pšeničná mouka, Olihňová moučka, pšeničné klíčky, Rybí vývar, syrovátku, Krillová moučka, sušená vejce, jemná korková drť, fluo barva růžová, olihňové aroma. 
  • Charakteristika:  Jde o menší, neutrálně vyvážený typ nástrahy na boiliesovém základu, válcovitého tvaru, určené pro rychlejší chytání. Díky neutrální hmotnosti vůči vodě, neobvyklému - nepříliš okoukanému tvaru a výrazné chuti i barvě doporučujeme Wafters Neonové Barrely také na často prochytávané svazové i soukromé revíry. 

Wafters Neonové Barrely, neboli i jinak Dumblesky, s Olihňovou příchutí jsou vhodnou nástrahou pro kaprovité i jeseterovité ryby, nepohrdne ani parma nebo menší sumec, aj. Mají neonově růzovou barvu, s výraznou vůní po mořských plodech s Olihní. V chladnější vodě vydrží 8 i více hodin, v teplém období cca 2 - 4 hod. Záleží hodně na teplotě vody a především na aktivitě bílé ryby. Neutrálně vyvážené Wafters Barrely / Dumbles jsou mimořádně efektivní nástrahou, kterou doporučujeme zařadit do výbavy rybáře, který má rád rychlé chytání.

Balení:  100 g = 45 - 48 ks

  • Možnosti použití:  Jde o nástrahu vhodnou pro hlavní lovnou sezónu od časného jara do pozdního podzimu. Výborná nástraha pro závodníky nebo ty, kdo nemají moc času na celodenní vysedávání u vody, ale jen si odskočí na pár hodin zachytat. Pro svoji atraktivitu jsou funkční také i ve studené vodě. Vynikající i při lovu na feeder.
  • Skladování a spotřeba:  Wafters Neonové Barrely jsou konzervované a sušené. Takto vám nástrahy vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Mějte je hermeticky uzavřené v neprodyšném obalu, aby nevyprchávalo jejich aroma.

Skladujte při teplotě do 20 °C  a spotřebujte max. do 12 měsíců od nákupu. Nenechávejte však nástrahy za okny auta při plném slunečním svitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz