Boilies mix - TYGŘÍ OŘECH + AMK, 2,5 kg

Kód: 54408
Značka: Krmiva Hulín
370 Kč 322 Kč bez DPH
Skladem
Směs sestavena z různých surovin pocházejících z Tygřích ořechů. Téměř rok testováno našim závodním týmem i testery. Velmi účinné od časného jara do pozdního podzimu na kapry, amury i jesetery.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Obsahuje:  Plnotučná moučka z Tygřích ořechů, Extrudovaná kukuřičná mouka, pokrutiny z Tygřích ořechů, kukuřičná krupice, extrudovaná rýže, extrudovaná sója, rybí moučka LT 72,  rybí protein LT 94,  syrovátka, sušené plnotučné mléko,  lososový protein LT 75, pivovarské kvasnice, vanilka, atd.  
  • Charakteristika:  Boilies mix Tygří ořech je typickým zástupcem lehkých, sacharido-ořechových mixů. Je složený převážně ze surovin pocházejících z tygřích ořechů, jenž mu dávají přirozenou, sladkou, ořechovou chuť i vůni. Ve směsi jsou obsaženy i mléčné bílkoviny a lehké, enzymaticky štěpené rybí proteiny, které  se snadno rozpouští i ve studené vodě a ryby na ně velmi dobře reagují. 

Boilies mix má žluto-zelenkavou barvu a příjemnou sladkou vůni po tygřím ořechu. V chladnější vodě boilies vydrží cca 6 - 8 hodin, v teplém období asi 4 – 6 hod., dle průměru. Záleží však nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby, která umí zkrátit životnost boilie na třetinu!

Balení:   2,5 kg směsi + 125 ml AMK        
 

  • Možnosti použití: Boilies - Tygří ořech, jsou svým složením předurčeny především pro "rychlé" chytání kaprů a amurů, ale velmi dobře nám na něj brali i jeseteří. Díky snadno vyluhovatelným surovinám je účinné od časného jara až do pozdního podzimu. Je také úspěšné při intenzivním lovu na závodech, osvědčilo se i na velkých vodních plochách, jako jsou štěrkoviště a údolní nádrže.

Nejlepší výsledky jsou však tradičně na klasických kaprových rybnících. Doporučuji ořechové boilies pro ty, kteří nechtějí u vody sedět hodiny bez záběru, při čekání na trofejní rybu, ale chtějí aktivně chytat. 

Pro zrychlení vnadícího efektu a macerování ořechového boilies je ideální Tekutý extrakt Horchata , nebo náš booster v příchuti Tygřího ořechu. Polejte boilies asi 24 hodin před samotným lovem.
 

  • Skladování a spotřeba: Skladujte boilies směs v suchu a temnu, v dobře uzavřených, neprodyšných PVC obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat tento boilies mix nejlépe do 6 měsíců. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání vonných silic z koření a dalších přírodních složek.

Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz