Boilies mix - POMERANČ a CHILLI + AMK, 2,5 kg

Kód: 54402
Značka: Krmiva Hulín
395 Kč 343 Kč bez DPH
Skladem

Novinka podzimu 2017! Směs pro domácí samovýrobu, z prvotřídních rybích mouček, mléčných surovin, chilli papriček a extraktu Magický pomeranč. Celoroční účinnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Obsahuje:  18 druhů výběrových, vysoce kvalitních surovin.  Jednodruhové, tříděné rybí moučky: Rozpustný rybí protein LT 94rozpustný lososový protein LT 75, lososovou a olihňovou moučku, moučku LT 74.

Dálší suroviny:  Sušená játra. Masovou moučku,  sušené mléko plnotučné,  pivovarské kvasnice a několik druhů extrudovaných surovin: Kukuřice, sója, hrách, rýže, obiloviny, jáhly.  

  • Charakteristika:  Směs na boilies mix Pomeranč a Chilli je netradiční kombinaci prvotřídních, výběrových rybích mouček, kvalitních mléčných produktů a výrazných přirozených atraktorů pro ryby. To celé zastřešuje vůně přírodně identické citrusové směsi, kterou jsme pojmenovali Magický pomeranč. Tato aromatická směs je sestavena a dána do kombinace s extrémně ostrým extraktem z chilli papriček a černého pepře.

Boilies mix Pomeranč a Chilli má přirozenou, světle hnědo - oranžovou barvu a příjemnou citrusovou vůni s ostrou pálivou chutí. Směs se osvědčila ( a byla za tímto účelem i vyvíjena po několik let ) při selekci menších kaprů, kteří o ni nejevili až takový zájem, jako o jiné druhy boilies. Zato velké ryby, cca od 6 kg výš, neměly s tímto boili problém a braly velmi ochotně.

  • Balení:   2,5 kg směsi + 125 ml AMK
                 
  • Tip na použití:  Boilies mix Pomeranč a Chilli je kompletní a a stačí jen přidat dodávaný AMK, vejce, případně vodu na úpravu tuhosti a dobře promíchat na husté těsto. Syrová vejce dejte dle vlastních zkušeností a požadavků na rozpustnost boili, doporučuji v teplejším období 6 – 8 ks / kg, dle požadavku na délku rozpustnosti. Zde to bude cca do 6 hodin. 

Vše ale může změnit velký počet bílých ryb v dané lokalitě, které boilies ožerou ať je jak chce pevné! Pokud budete chytat v chladnější vodě, pod 15 °C, můžete dát jen 3 – 4 ks vajec. Pro ty, kdo chtějí dlouhou nerozpustnost na půl dne a víc, doporučuji přidat vaječný bílek 3 - 5 % a krupicovou mouku 10 %. Směs neobsahuje konzervant! Doporučuji zakoupit.

  • Skladování: Skladujte směs na výrobu boilies v suchu a temnu, v dobře uzavřených, neprodyšných PVC obalech, aby nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat tento boilies mix nejlépe do 10 měsíců. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání přírodních aromatických složek.

Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz