Boilies mix - MLÉČNÁ KUKUŘICE + AMK, 2,5 kg
Kód: 54387Detailní popis produktu
- Obsahuje: 17 druhů středně nahrubo mletých surovin. Pojivem ve směsi jsou čerstvá vejce. Základem jsou především kukuřičné produkty a k nim přidané další vhodné rybí, mléčné a rostlinné moučky.
-
Použité suroviny: Extrudovaná kukuřičná mouka, toustovaná kukuřice, kukuřičná krupice, extrudovaná rýže, kukuřičné vločky, extrudovaná sója, rybí moučka LT 72, lososový protein LT 75, rybí protein LT 94, syrovátka, sušené plnotučné mléko, kvasnice, vanilka, kukuřičné aroma, atd.
- Charakteristika: Boilies mix mléčná kukuřice je typickým zástupcem lehkých, sacharidových, kukuřičných mixů. BMX má žlutou barvu a je složený ze surovin, jenž mu dávají přirozenou, sladkou, kukuřičnou chuť i vůni .
-
Používáme k dochucení pouze přírodní cukry - sacharózu a fruktózu. Jsou snadno rozpustné ve vodě, mají rychlý vnadící účinek. V kukuřičné směsi jsou i mléčné bílkoviny a lehké, enzymaticky štěpené rybí proteiny, na které ryby velmi dobře reagují.
Tekutá složka je hustý koncentrát, který dodá směsi specifické suroviny, které zvýší účinnost lovu především v chladné vodě! V teplem období výrazně zrychllý vnadící efekt. Boilies mix neobsahuje konzervant, doporučuji dokoupit !
- Balení: 2,5 kg směsi + 125 ml AMK
Doporučujeme u této směsi díky vysokému obsahu snadno rozpustných látek a přírodních cukrů, přidávat v létě cca 8 - 9 ks vajec na kg, v chladném období 4 - 5 ks/ kg. Takto by měla 24 mm kulička vydržet ve 20 °C vodě cca 5 i více hodin. Ale to nejen dle teploty vody, ale i podle aktivity a množství bílé ryby v dané lokalitě!
Vyšší tuhosti směsi nad cca 12 hod., dosáhnete přidáním 3 - 5 % sušeného bílku a 10 % krupicové mouky. Tekutou složku přilejte k vejcím a ostatním tekutým přísadám. Láhev vypláchněte trochou vody, kterou přidejte do směsi.
- Skladování: Skladujte boilies směs v suchu a temnu, v dobře uzavřených, neprodyšných PVC obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat tento boilies mix nejlépe do 10 měsíců. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání vonných silic z koření a dalších přírodních složek.
Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.