Boilies Mix - MEFISTO - Losos meruňka + AMK, 2,5 kg

Kód: 54384
Značka: Krmiva Hulín
315 Kč 274 Kč bez DPH
Skladem

Specifická kombinace sladkých extrudovaných surovin, sladkovodních ryb s lososovým proteinem a ovocným extraktem! Luxusní vůně a chuť - skvělá účinnost na ryby!

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Obsahuje: 16 druhů velmi kvalitních, středně hrubě mletých surovin. Základem jsou extrudované (upravené "šokovým" teplem) a expandované = pařené - suroviny z potravinářského průmyslu, které už jsou technologicky ochucené do sladka.Takto průmyslově upravené suroviny mají intenzivnější aroma, vysokou stravitelnost, mnohem lépe uvolňují aromatické látky a jsou proto mnohem více atraktivní pro ryby, než klasické šrotované partikly.

Dále směs obsahuje: Lososový protein, drůbeží játra, moučku ze sladkovodních ryb, vaječnou bílkovinu, mléčnou bílkovinu, kvasnice, lososový olej, ovocný koncentrát pro cukrářskou velkovýrobu, přírodní koření - vanilka, anýz, aj.

 
  • Charakteristika:  . Jedná se o velmi kvalitní a surovinově netradiční typ boilies mixu,vyvinutý na základě závodních zkušeností z kombinováním surovin a taky díky nově získaným surovinám z potravinářské velkovýroby, které jsou svým složením jedinečné a pro ryby úžasně atraktivní - např. ořechové či ovocné müsli, karamelová rýže, aj. Boilies mix má meruňkovo - hnědou barvu, s velmi příjemnou a přitažlivou, meruňkovo - ovocnou vůní po použitých surovinách.

Ke směsi dostanete v ceně boili mixu také tekutou složku surovin, které nelze přidat v sušeném stavu. Na každý kilogram je 50 ml.

Neobsahuje konzervant, doporučuji přikoupit !
  • Balení:   2,5 kg směsi + 125 ml AMK             
  • Tip na použití:   Směs je určena nejen pro výrobu boilies, ale také pro výrobu vařených pelet. Nároční rybáři, kterým se bude zdát obsah surovin neúplný, mohou do směsi přidat ještě např. náš ovocný sirup, klíčkový kukuřičný olej, sušené mléko, melasu, nebo další osvědčené suroviny, jenž ale nenaruší charakter směsi!

Doporučuji u této směsi díky vysokému obsahu snadno rozpustných látek, přidávat cca 7 – 8 ks vajec na kg. Takto by měla kulička vydržet ve vodě víc jak 6 hodin – dle teploty vody a hlavně aktivitě bílých ryb! Směs je velmi dobrá i pro rybolov v chladném období, právě pro vysoký obsah snadno rozpustných surovin, v chladné vodě pak vydrží i víc jak 10 hodin! 

  • Skladování:  Boilies mix skladujte v suchém a chladnějším prostředí, bez přímeho slunečního svitu, nejlépe v temnu. Hermeticky uzavřete do silnostěnných obalů, proti vniknutí potravinových molů. Pokud vám směs i přesto napadnou, je stále pro výrobu použitelná! Spotřebujte nejlépe do 10 měsíců od nákupu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz