Boilies mix - KRILL a OLIHEŇ + AMK, 2,5 kg

Kód: 54381
Značka: Krmiva Hulín
395 Kč 343 Kč bez DPH
Skladem
Naše druhá nejprodávanější směs! Základem je krillová a olihňová moučka s dalšími druhy rybích i masových mouček v kombinaci s extrudovanými rostlinnými surovinami a praxí osvědčenými atraktory pro ryby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Obsahuje:    19 druhů vnadících složek!  Z toho jsou 4 druhy rybích mouček celkem 38 % + 2 druhy masových mouček, celkem je živočišných mouček 58 % !

Dále směs obsahuje:  tepelně upravené ( extrudované ) suroviny, jako jsou kukuřice, pšenice, sója, jáhly, rýže aj.  Pšeničné klíčky, olejniny, bisquit mouku, sušená vejce, rybí protein, sušená játra, aj. Tekutá složka je směs krill liquid a lososový protein.   

Charakteristika:  Jde o ryze rybí, bílkovinou směs, s převažujícími surovinami z mořských živočichů a rybí moučkou. Obsahuje kombinaci jak rybích, tak i masových mouček, která dává směsi specifický charakter! Směs je tukována lososovým olejem a obsahuje sušená vejce. Má přirozenou, jemně oranžovo-červenou barvu po krilu s olihní, a typickou výraznou vůni po mořských plodech.

  • Balení:   2,5 kg směsi + 125 ml AMK                      

Tip na použití:  Pro náročnější rybáře máme opět dobrý typ a to přidat do směsi syrové rybí maso, např. filé, tuňáka, makrelu, vlastní nachytanou a pomletou bílou rybu, atd. Syrové maso nechte dobře odkapat, nebo ho prolisujte tak, aby bylo s co nejmenším obsahem vody a pomelte ho najemno na mlýnku na maso i s kostmi, ale bez šupin ( ucpou matrice mlýnku ). Pak jej tam můžete přidat cca až cca 10 - 15 %.  Získáte velmi kvalitní a přitažlivou přírodní směs, blízkou přirozené potravě ryb! 

Syrová vejce dejte dle vlastních zkušeností a požadavků na rozpustnost boili, doporučuji v teplejším období 6 – 8 ks / kg, dle požadavku na délku rozpustnosti. Zde bude cca do 6 hodin. Vše ale může změnit velký počet bílých ryb v dané lokalitě, které boilies ožerou ať je jak chce pevné! Pokud budete chytat v chladnější vodě, pod 15 °C, můžete dát jen 3 – 4 ks vajec. Pro ty, kdo chtějí dlouhou nerozpustnost na půl dne a víc, doporučuji přidat vaječný bílek 3 - 5 % a krupicovou mouku 10 %. Směs neobsahuje konzervant! Doporučuji zakoupit.

  • Skladování: Skladujte boilies směs v suchu a temnu, v dobře uzavřených, neprodyšných PVC obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat tento boilies mix nejlépe do 10 měsíců. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání přírodních aromatických složek.

Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz