Boilies mix - JATRA + AMK, 2,5 kg

Kód: 54369
Značka: Krmiva Hulín
325 Kč 283 Kč bez DPH
Skladem
Nyní nově i tekutou složkou! Velmi kvalitní směs s vysokým podílem jater, štěpených proteinů a mléčné bílkoviny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Obsahuje:   18 druhů vnadících složek!  Převažují výběrové  hydrolyzované živočišné moučky a  natrávená sušená játra ( celkem 45 %  živočišných produktů ! ).  Všechny další suroviny jsou tepelně upravené = extrudované =  rýže, kukuřice, obiloviny, luštěniny aj. Dále pak obsahuje: CSL mouku, hydrolyzovaný tuk, pivovarské a krmné kvasnice, syrovátku, aj. Tekutou složkou jsou enzymaticky natrávená játra!

Směs neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani syntetická aromata!

Charakteristika:  Speciální a výrazná bílkovinná směs, jemnější konzistence. Směs je světle hnědá, má charakteristickou vůni po játrech a  hydrolyzovaném tuku.  Hydrolýza  =  rozkladná reakce, při které se spotřebovává voda.  Bílkoviny, nebo tuky se při hydrolýze štěpí na kratší řetězce, které jsou pro organizmus mnohem lépe stravitelnější a využitelnější.  Hydrolyzát vyniká specifickou a intenzivní vůní. Hydrolyzované produkty přijímají zvířata bez vyjímky velmi ochotně a s chutí!  V extrudovaných surovinách máme vysoký podíl rýže a kukuřice. Tyto se spolu s hydrolyzovanou  bílkovinou ve vodě výborně rozpouští a uvolňují své přirozené pachové látky, čímž jsou vynikajícím lákadlem pro ryby, jenž je ve vodě dobře vnímají  a rychle objeví. Oproti “ Masové směsi “ , kterou nabízíme výše, neobsahuje tato směs, jako hlavní atraktor sušenou krev s masem, ale hydrolyzovaný ( štěpený ) tuk a bílkoviny, sušená drůběží játra a výběrové živočišné moučky. Vařená rýže je v této směsi vynikající škrobový, snadno rozpustný doplněk! V tekuté složce jsou natrávená drůbeží játra, která mají vynikající vnadící efekt!

Balení:   2,5 kg směsi + 125 ml AMK          

Tip na použití:  Směs je určena pro vlastní výrobu boilies.  Účinná především při lovu kaprovitých ryb, ale také velmi dobrá na jesetery a parmy. Nedoporučuji přidávat další silné atraktory ( krev, kořenící koncentráty, aj. ), přerazíte ty původní, co ve směsi jsou. Doporučuji spíš jen lososový či rybí olej, nebo  rozpustný rybí protein.  Při výrobě boilies použijte syrová vejce jako pojivo v množství cca 6 - 8 ks / kg.  V chladném období, kdy teplota vody klesne pod 15 °C, stačí 2 -3 ks vajec. Směs obsahuje speciální pojivové přísady, používané v masném průmyslu.

Skladování: Skladujte boilies směs v suchu a temnu, v dobře uzavřených, neprodyšných PVC obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat tento boilies mix nejlépe do 10 měsíců. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání vonných silic z koření a dalších přírodních složek. Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz