Ekonomik - KRMNÁ SMĚS - Boilies + Pelety Ø 12 - 24 mm

Kód: 54177/5 K
Značka: Krmiva Hulín
490 Kč 426 Kč bez DPH

Zvolte variantu

V jednom balení získáte pestrou směs mnoha druhů námi vyráběných boilies a pelet o průměru 12 - 24 mm, v různých barvách a s různými příchutěmi - kořeněné, kukuřičné, masové, rybí, sladké, pálivé, aj. Směs je povrchově macerována.

Detailní informace

Váha: 5 kg
Skladem | 54177/5 K
490 Kč
426 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

  • Charakteristika:  Jde o pestrou směs různých druhů boilies a pelet o průměru 12 - 24 mm, které vyrábíme -  Kukuřice, Maso, Koření, Krill, sladké i pálivé. Výrobek je určený především pro vnadění kaprovitých ryb. Doba rozpadu ve vodě je v létě cca 0,5 - 5 hod., dle průměru boilies a pelet, teploty vody a hlavně aktivity bílé ryby. Pelety i boilies se od dopadu do vody plynule a pozvolna rozpadají čímž dlouho a intenzivně uvolňují veškeré vnadící látky, které obsahují. Směs je povrchově macerována směsí s obsahem našeho Amino kompletu. V žádném případě nejde o výrobky s nižší surovinovou hodnotou, ale o plnohodnotné směsi. Složení a struktura směsi se může měnit dle právě použitých druhů pelet a boilies a jejich vzájemného poměru ve směsi.
  • Možnosti použití: Směs krmných boilies a pelet je určena především na vnadění kaprovitých ryb, kdy do vody dostanete velmi široké a různorodé spektrum surovin, takže je větší šance na to, že si ryba něco z toho vybere a udrží se na vnadícím místě. 
  • Skladování a spotřeba: Boilies i pelety jsou konzervované a vysušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám výrobky vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak je ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo přirozené aroma. 

Pokud je ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte při teplotě do 8 °C  a spotřebujte max. do 2 - 3 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte směs do prodyšných obalů ( tkané, rašlové nebo papírové pytle ) a mějte při teplotě do cca 15 °C. Nebo jej dejte dobře uzavřené do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach směs pelet a boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však produkt za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
obchod@houpy.cz