Sluban

Stránky výrobce: Sluban
 
Skupina společnosti Elinex Electric s.r.o.
Jediný oficiální zastupce společnosti Sluban Europe b. v. Netherlands pro Čechy a Slovensko.


Sluban Hračky je skupina společnosti Elinex Electric s.r.o., která působí na českém a slovenském trhu od roku 2003. Od počátku roku 2013 pak rozšířila své obchodní aktivity i v oblasti hraček a zastřešila tak dřívější činnost zástupců Sluban působících v České a Slovenské Republice již od roku 2011. Společnost v současnosti funguje i jako velkoobchodní distributor sortimentu Sluban a jako jediný oficiální autorizovaný zástupce společnosti Sluban Europe b.v. pro tyto trhy.

Sluban Europe b.v. vybudoval v Holandsku velké logistické centrum pro celou Evropu a úzce spolupracuje s výrobním závodem Sluban. V tomto evropském logistickém centru se nachází moderní skladové prostory o rozloze 3500m2 s dostatečnými zásobami stavebnic Sluban k pružnému plnění požadavků evropských zákazníků.

Značka Sluban

Sluban je malý, neposedný, pohádkový kluk, který si rád hraje jak s malými dětmi, tak i s většími kluky a děvčaty. Někdy dokonce i s dospělými. Hodně rád si maluje, ale jeho nejoblíbenější hračky jsou stavebnice. Těch má opravdu dostatek a líbí se mu, protože se dají skládat pořád dokola. Co vše z nich postaví a jak si s tím bude hrát je omezeno jen jeho vlastní fantazií.
A také tyto stavebnice rozvíjejí jemnou motoriku.
Protože má všechny moc rád, je jeho přáním, aby tyto stavebnice mohly mít všechny děti, které si to přejí. My toto jeho přání s radostí plníme, a proto jsou i ceny těchto stavebnic výhodné. Doporučené prodejní ceny bývají až o 60% nižší než u jiných podobných stavebnic.

Sluban zahájil výrobu v roce 2004. Od počátku a především za poslední roky se snažil odlišit od stavebnic Lega. Na podzim 2013 pak společnost Sluban Europe uzavřela celosvětovou dohodu se společností Lego, aby nebyly pochyby o jekémkoliv porušování autorských práv. V roce 2015 pak Evropský soud potvrdil práva Lega na jejich minifigurky. Gratulejeme Legu k této výhře a je nám líto všech těch copycat nejen z Číny, kteří nejsou inovativní a pouze se inspirují jejich velkým bratrem.

Sluban má vlastní R&D, tedy výzkum a vývoj a to častečně v Holandsku v sídle společnosti Sluban Europe a částečně ve výrobní fabrice v Číně. A proto můžeme oznámit, že naše minifigurky neporušují práva Lega v žádném ohledu. Sluban minifigurka je dokonce tak inovativní, že spousta lidí ji názývá Minifurka verze 2.0. Nová Minifigurka Sluban přidává hrací hodnotu již existujícím i novým stavebnicím a to díky skutečným životním tvarům a flexibilním možnostem. Je to malá postava s velkou budoucností! A to nás velice těší!

Nyní se stavebnice Sluban prodávají po celém světě. Hračky pro děti by měly splňovat mnoho přísných bezpečnostních norem. Sluban je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a všechny výrobky mají CE, ROHS a ISO 9001:2008. Díky profesionálnímu vývojovému týmu se jejich kvalita neustále zlepšuje, takže se můžeme těšit na různá překvapení a novinky.

Zajímavostí je, že kostky Sluban se dají skládat a kombinovat s kostkami jiných stavebnic všech známých značek – jsou kompatibilní.
 

Trocha historie

První nyní tak slavné plastové kostky vynalezl britský dětský psycholog Hilary "Harry" Fisher Page (1904 - 1957) a v Evropě je patentoval již v roce 1940. Tyto tzv. "samojistící kostky" byly vyráběny firmou Kiddicraft, kterou Hilary Page založil v roce 1932. V roce 1949 pak Ole Kirk Christiansen a jeho syn Godtfred Kirk Christiansen obdrželi vzorek těchto kostek od britského dodavatele vstřikovacích strojů na výrobu plastových dílů a začali je vyrábět pod svou, dnes světově známou, značkou.
Později vstoupili na trh i jiní výrobci, k nimž se od roku 2004 řadí také inovatorská a cenově přívětivá značka Sluban.
49
799149799

Stránka 1 z 3 - 41 položek celkem

   
 • Zítra u Vás

  Kanón (dělostřelec) z kolekce Sluban Army pro všechny malé stavitele - bojovníky a vojáky.


  49 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás

  Minifigurky vojáků různých zemí z druhé světové války


  59 Kč
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás

  Sestav si z kostiček různé varianty komnaty pro královnu s nábytkem, zrcadlem a drahokamem.


  69 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 •  
 • Zítra u Vás

  Sestav si z kostiček boudu pro svého pejska. Součástí stavebnice je hnědý pejsek.


  69 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás

  Vojenskou jednotku doplňuje bitevní helikoptéra Gyrodine s otočnou vrtulí a otevírající kabinou a řidičem, který mapuje terén ze vzduchu.

   


  99 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás

  Tématická sada stavebnice Sluban z kolekce Girl´s Dream, z které je možné sestavit čerpací stanici.


  99 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 •  
 • Zítra u Vás

  S tímto závodním koníčkem zažijete spoustu skvělé zábavy! Perfektní hračka nejen pro malé žokeje.


  99 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás

  Sluban Stavebnice Sklápěčka

  Tématická sada stavebnice Sluban z kolekce Sluban Town, z které je možné sestavit stavební sklápěčku

  • Kostky do sebe snadno a přesně zapadají
  • Děti mohou stavět dle plánku nebo dle své fantazie.
  • Jednotlivé kostky jsou kompatibilní s kostkami z jiných oblíbených stavebnicových systémů.

  109 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás

  Vesmírné vozidlo s válečníkem! Perfektní hračka nejen pro malé nadšence vesmírných válek.


  119 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 •  
 • Zítra u Vás

  Stavební stroj - bagr s otočnou kabinou pro řidiče. Při údržbě a výstavbě ve městě je tento stroj nepostradatelným pomocníkem. Včetně figurky dělníka.


  139 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás

  Hasičské auto menší Hasiči. Já Sluban jsem dostal příležitost vyzkoušet si uhasit malý požár! S tímto hasičským autem vybaveným potřebnou hasící technikou to lehce zvládnu!


  139 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás

  Stavebnice SLUBAN JEEP S DVOUHLAVŇOVÝM DĚLEM - kompatibilní s LEGO

  Armádní jeep s dvouhlavňovým dělem a dvoučlenou posádkou. Jeďte na hlídku s tímto malým jeepem a prozkoumejte nepřátelské území!


  169 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 •  
 • Zítra u Vás

  Stavebnice Sluban - vojenská džíp. Sluban je kompatibilní s nejznámější stavebnicí na světě.


  169 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás

  Sluban Stavebnice Koncertní pódium

  Tématická sada stavebnice Sluban z kolekce Girl´s Dream, z které je možné sestavit koncertní pódium.


  169 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás

  Pojízdné občerstvení vozík se stolečkem. Všechny rád pohostí, obslouží a radostný úsměv věnuje. A to všude tam, kde se mu zrovna zlíbí. Stačí, když zastaví a rozprostře svůj stoleček.


  169 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 •  
 • Zítra u Vás

  Sestav si z kostiček kočár tažený koněm, kočího a vezmi svou princeznu na projížďku.


  169 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás

  Staň se pojízdným prodejcem zmrzliny ! Krásné auto plné zmrzliny zastaví přímo před domem. Stačí si jen vybrat, kterou zmrzlinu máš nejraději.


  169 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Na dotaz

  Užijte si spoustu zábavy i díky tomu, že můžete z jedné sady postavit až 3 různá Vojenská přepravní vozidla. Sada obsahuje 108 dílků a 1 figurku.


  189 Kč
  Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 3 - 41 položek celkem