Junior

69
299169299

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

   
 • Zítra u Vás 3 ks

  Pohádkové leporelo pro malé děti o kachničce a jejích přátelích z jezírka.


  69 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Na dotaz

  Rozkládací výsekové leporelo vypráví nejmenším dětem o mlsném koťátku. Veselé povídání s nenásilným poučením doplňují půvabné obrázky.


  69 Kč
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás 1 ks

  Rozkládací výsekové leporelo vypráví nejmenším dětem, co všechno se může stát neposlušnému kuřátku. Povídání s nenásilným poučením doplňují půvabné obrázky.


  69 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 •  
 • Na dotaz

  Rozkládací výsekové leporelo vypráví nejmenším dětem, jak dopadne pejsek, který se chce s každým prát. Veselé povídání s nenásilným poučením doplňují půvabné obrázky.


  69 Kč
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás 1 ks

  Ahoj! Jmenuji se Flíček a jsem Bářin kamarád. Ale ty už mě znáš, vid'? Jenže já už nejsem to malinké, nešikovné a hloupoučké štěňátko. Vyrostl jsem a jsem ten nejchytřejší a nejšikovnější pes na světě. Aspoň Bára to říká, i když ne moc často. A co ty? Jsi taky nejchytřejší a nejšikovnější? Ano? Tak to si tě přezkouším, chceš? Na každé stránce knížky je jeden úkol. Při jeho plnění si procvičíš nejen čtení, ale i paměť a postřeh. Jestli si s ním dobře poradíš, budeme nejšikovnější a nejchytřejší dva.


  99 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás 1 ks

  S autíčkem jeď po silnici k požáru či k nemocnici.Na semafor pozor dej,vždy včas brzdi, zahoukej!Projeď si s autíčkem všechny cestičky, ale před každým přechodem pro chodce zmáčkni na semaforu červenou, zastav a nech chodce přejít. Všímej si cestou značky a zkusit je pojmenovat nebo si na obrázcích všímej těch, kteří na cestě nedodržují pravidla. Můžeš také zmáčknout jednotlivé symboly a zapískat na píšťalce jako policista, zatroubit klaksonem na neukázněné chodce nebo zahoukat jako sanitka. Opravdové zvuky tě určitě nadchnou!

  NAKLADATEL
  JUNIOR
  JAZYK
  čeština
  POČET STRAN
  12
  VAZBA
  leporelo
  FORMÁT
  270x305mm

  299 Kč
     
  Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem