EPLine

149
103511491035

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

   
 • Zítra u Vás (1 ks)

  ULTRA Plastelína je unikátní hmota s výjimečnými fyzikálními vlastnostmi. Skvěle se tvaruje, natahuje jako žvýkačka, skáče jako hopík, trhá jako papír, funguje jako skvělá antistresová pomůcka. Můžete si vybrat ze 6 barevných kombinací různých vůní . Tato Ultraplastelína navíc obsahuje polystyrenové kuličky, které při hnětení vydávají příjemný praskavý zvuk. Pro děti od 3let. 


  149 Kč
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás (1 ks)

  Míč nebo placatý disk? Disk, který hodíš se během letu změní na míč. 

  279 Kč (–25 %)
  208 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás (1 ks)

  Phlat disc s pružnou výplní a se střapatým míčkem nabízí nekonečné možnosti her pro děti i dospělé. 

  Revoluční zábava doma i venku. Chlupatý míček a disk s textilním středem. Pinkejte si sami, pinkejte si mezi sebou. Přes síť nebo jenom tak. Trefujte se kamkoli, soutěžte, kdo dopinknete co nejdál.  Prostě si pinkejte. Doma, v parku, na zahradě, na pláži, na koupališti. Určitě vás to chytne.  A to není všechno. Můžete si s ním házet i jako s létajícím talířem. Je to prostě Phlat disc zábava.

  397 Kč (–26 %)
  292 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 •  
 • Zítra u Vás (1 ks)

  Hodíte disk, chytnete míč. Zábava s Phlat Ball V3 nikdy nekončí. Vymyslete si vlastní hru nebo si zahrajte hry uvedené na obalu. Na výběr máte čtyři varianty Phlat Ball V3. 

  399 Kč (–20 %)
  320 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás (1 ks)

  Phlat disc! Revoluční zábava doma i venku. Chlupatý míček a disk s textilním středem. Pinkejte si sami, pinkejte si mezi sebou. Přes síť nebo jenom tak. Trefujte se kamkoli, soutěžte, kdo dopinknete co nejdál. Prostě si pinkejte. Doma, v parku, na zahradě, na pláži, na koupališti. Určitě vás to chytne. A to není všechno. Můžete si s ním házet i jako s létajícím talířem. Je to prostě Phlat disc zábava. Nyní jako praktická sada dvou talířů s míčkem.

  567 Kč (–27 %)
  416 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás (1 ks)

  Cool Games Lovec Duchů 3D

  Zábavná společenská hra pro celou rodinu.

  1 299 Kč (–20 %)
  1 035 Kč
     
  Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem