• 1 z 2
 

Puzzle Medvídek Pú Maxi puzzle 24 dílků

 

Stejnou radost jako Tygr ze svých dárečků bude mít i váš potomek, až si rozbalí krabičku puzzle. Jeho úkolem pak bude z 66 dílků sestavit obrázek celé party Medvídka Pú

Dostupnost Na dotaz
159 Kč
131 Kč bez DPH
Kód produktu 396
Výrobce Dino
Kategorie Puzzle a 3D puzzle
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Pohádkový seriál Medvídek Pú vychází z motivů stejnojmenných populárních knížek z pera spisovatele A.A.Milnea. Příběhy se odehrávají ve Stokorcovém lese, kde zvířátka ze seriálu žijí. Hlavní postavou je Medvídek Pů, jehož hlavní touhou je mít pro sebe pořád dostatek medu. Mezi jeho přátele patří bláznivý a stále hopsající Tygr, věčně ustrašené malinké Prasátko, vášnivý zahrádkář Králík, moudrá Sova se svými historkami, věčně zamračený oslík Ijáček, šišlající Sysel a další. Tito přátelé drží za všech okolností spolu i přesto, že mají své slabé stránky a občas realizují opravdu "přiblblé" nápady. Je to však jejich svět. Svět dětské fantazie a představivosti, ve které je možné třeba najít severní pól uprostřed jejich lesa..

Skládačka puzzle je vhodná pro malé i velké děti. Učí je přemýšlení, trpělivosti a je zárukou radosti při zdárném složení. Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu.

Karton použitý na výrobu jednotlivých díků je zdravotně zcela nezávadný a bezpečný i v případě pozření. Puzzle bylo vyrobeno v ČR a získalo certifikát Bezpečná a kvalitní hračka.

  • Rozměry balení: 33,5 x 23 x 3,5cm
  • Rozměry složeného obrázku: 32,5 x 22cm

Hračka je vhodná pro děti od 3 do 6 let

Hmotnost 0.856 kg
další vlastnosti puzzle (?) do 100 dílců, 2D
kde si hrát pod střechou a v suchu
materiál: karton
věk 3+
vhodné pro kluky, holky
Počet dílců 24
Rozměry balení 29,5x29,5x7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: