Ostatní hračky, Strana 2

V této kategorii naleznete velký výběr hraček z materiálů jiných než dřevo. Většinou se jedná o hračky plastové, kovové, vyrobené z pěny, textilu či papíru. Případně se může jednat o kombinaci těchto materiálů. Nabízíme plastová i kovová auta i autíčka pro kluky, plastové panenky a panenky vyrobené z textilu pro holky, dále dětskou bižuterii, prsteny, náhrdelníky, kosmetické studia. V našem sortimentu naleznete i velké množství oblíbených společenských her pro různé věkové kategorie. Sezónní zboží, jako např. saně, boby na zimu nebo vodní pušky a pistole, vodní bomby, nafukovací kruhy a matrace na léto naleznete v samostatné podkategorii. Nesmí chybět ani hračky na písek nebo do vody. Na výběr je i velké množství hraček interaktivních, svítících nebo na dálkové ovládání.

Doporučujeme využít filtru níže pro vyhledání požadovaných vlastností. Např. zde můžete filtrovat dle materiálu, ze kterého jsou hračky vyrobeny (plast, kov, textil, pěna, papír), dále dle věkové kategorie dětí, pro kterou jsou hračky určeny, zda je hračka určena pro holky nebo pro kluky, podle specifických vlastností, např. zda se jedná o magnetické, svítící, interaktivní hračky, případně zda jsou na dálkové ovládání. Filtrovat lze i podle prostředí, pro které jsou hračky vhodné. Ne každá hračka je vhodná ven na zahradu, do písku, do vody nebo na sníh.

Pokud nenaleznete, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo emailu. Předejte nám informaci, co hledáte a nenašli jste. My zjistíme, zda to dokážeme sehnat. Náš sklad je omezený a zde nabízíme pouze zboží, které máme skladem. Umíme toho sehnat ale mnohem více.

 

 
3
5490135490
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
další vlastnosti
další vlastnosti puzzle
kde si hrát
materiál:
tělo spinneru
typ hry
věk
vhodné pro

Stránka 2 z 74 - 1330 položek celkem

   
 • Zítra u Vás 1 ks

  Activity pro mladší školáky. Perfektní a napínavá zábava a salvy smíchu, doporučujeme pro větší skupinu dětí, nemusíte s nimi hrát, stačí je pozorovat :-)

  Tato verze hry je určená našim Juniorům, pojmy jsou obtížnější, ale stále přizpůsobené dětem. V časovém limitu musí hráč předvést, popsat, nebo nakreslit daný pojem tak, aby jej ostatní hráči uhodli. Zkuste si zahrát s nimi.

  Jazykové verze pravidel: CZ

  499 Kč (–20 %)
  399 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás 1 ks

  Vsaď na rychlost – čas tě tlačí. Musíš uhodnout dva pojmy během jedné minuty. Ruce a nohy zaručeně nezůstanou v klidu a tvoje bránice tě bude bolet smíchy. Jde o to co nejrychleji popsat, předvést nebo namalovat dané pojmy tak, aby je spoluhráči uhodli.

  Jazykové verze pravidel: CZ,SK

  499 Kč (–20 %)
  399 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás 1 ks

  Kompaktní verze hry Activity Original, vhodná na cesty do každého batůžku.
  Jazyková verze pravidel: CZ

  349 Kč (–20 %)
  279 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 •  
 • Zítra u Vás 1 ks

  Hra Activity je kombinací kreativních herních elementů. Pojmy jsou vysvětlovány pomocí kreslení, opisu nebo pantomimy a spoluhráči je musejí uhodnout. Má-li být pojem nakreslen, nesmí se při tom ani mluvit, ani gestikulovat. Kresba nesmí obsahovat ani písmena a ani čísla. Při opisu musí být pojem slovně opsán. Nesmí při tom být použito jak slovo samotné, tak ani jeho kořen nebo jeho odvozené formy. Má-li být pojem přiblížen pantomimicky, nesmí se při tom ani mluvit, ani ukazovat na jakékoli předměty.

  Activity Original 2 obsahuje 3.300 nových pojmů a mají také nová pravidla! Díky taktickým prvkům je hra ještě napínavější!

  699 Kč (–20 %)
  559 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás 1 ks

  Dokážete vyluzovat zvuky? Jestli se rádi smějete až do bezvědomí, zahrajte si novou verzi Activit s podtitulkem Dělej, jak umíš!

  Nová verze hry Activity, plná zábavy pro celou rodinu i partu přátel. Activity Special obsahují nové úkoly a nový způsob jejich předvádění. Pojmy jsou předváděny pomocí pantomimy, kreslení, slovního popisu nebo nově pomocí zvuků! Úkoly jsou dvouslovné, každá část se však předvádí jiným způsobem! Tuto výzvu ještě umocní úkoly Dělej, jak umíš, kde si hráč sám vybere kombinaci předvádění.

  Jazykové verze pravidel: CZ,SK

  699 Kč (–20 %)
  559 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás 1 ks

  Activity Sport – 330 nových pojmů se sportovní tématikou. Salvy smíchu i tentokrát 100% zaručeny!

  Stáhněte si celá pravidla ve složce KE STAŽENÍ.

   

  Plňte úkoly podle známých pravidel Activit – slovním opisem, pantomimou nebo kreslením. Vítězí hráč nebo tým, který nasbíral nejvíce bodů. Activity Sport je samostatná hra, která nepotřebuje nic jiného, než dobrou náladu a partu kamarádů. I ten největší suchar se zasměje...

  Jazykové verze pravidel: CZ,SK,H,PL

  299 Kč (–20 %)
  239 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 •  
 • Zítra u Vás 1 ks

  Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden !

  329 Kč (–20 %)
  263 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás 1 ks

  Sledujte tyto tři kamarády z řady pastelových králíčků, jak si hrají v této zábavné arénce.

  599 Kč (–40 %)
  359 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás 2 ks

  Sledujte tyto tři kamarády z řady neonových křečků, jak si hrají v této zábavné arénce.

  599 Kč (–40 %)
  359 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 •  
 • Zítra u Vás 2 ks

  Malý veselý křeček miluje pobyt v jeho křeččí kouli. 

  349 Kč (–43 %)
  199 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás 1 ks

  559 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás 1 ks

  Adventní kalendář ti zkrátí čekání na Štědrý den a seznámí tě s divokými zvířaty.

  892 Kč (–22 %)
  699 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 •  
 • Zítra u Vás 1 ks

  Adventní kalendář Wild Life je o vzrušující dobrodružné cestě přes safari park. 

  748 Kč (–20 %)
  598 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás 1 ks

  Aku Vrtačka nářadí plast 20cm na baterie se zvukem v krabici

  265 Kč (–20 %)
  212 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás 1 ks

  Aku Vrtačka nářadí plast 26cm na baterie se zvukem se světlem baleno v krabici

  319 Kč (–20 %)
  255 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 •  
 • Zítra u Vás 2 ks

  Kdo tu bručí a tam houká? Kdo to z nory na nás kouká? Kdo to v noci tiše cupká, ve dne potom v klidu chrupká? Co se jenom v lese děje? Kdo se z křoví na nás směje? Ať je noc či den, les nikdy úplně nespí. Seznamte se s obyvateli lesa díky této básničce.

  199 Kč (–5 %)
  189 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás 1 ks

  Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba.

  Nutno vlastnit Elektronickou Albi tužku, která se prodává zvlášť.


  369 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás 2 ks

  Máte rádi zelené Želvy Ninja? Pak je tato nová karetní hra určena právě pro vás. Soupeřte se svými kamarády a přebíjejte se pomocí unikátních vlastností oblíbených postav z této pohádkové série. Můžete také sbírat zajímavé zbraně a bonusy a s nimi si zajistit rozhodné vítězství. Připravte se na spoustu zábavy a dobrodružství.

  129 Kč (–5 %)
  122 Kč
     
  Záruka: 2 roky
Další produkty

Stránka 2 z 74 - 1330 položek celkem