• 1 z 3
 

Hra Dobble - Kids

 

Nová dětská verze populární a oceněné hry Dobble - Dobble KIDS (Zvířátka) zaměřená na rychlost, postřeh a reflexy! 

Dostupnost Na dotaz
329 Kč
272 Kč bez DPH
Kód produktu 858
Výrobce Asmodee
Kategorie Hry
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Nebaví Vás u hry čekat, až na Vás přijde řada? Pak je tato hra právě pro Vás. Během celé bleskové hry jsou všichni stále aktivní, hrají všichni najednou.

Nyní ještě jednodušší obrázky zvířátek, snadno srozumitelné a zapamatovatelné pro menší děti. Hra je dětem uzpůsobena především graficky - na kartách jsou pouze zvířátka a nikoliv symboly, které děti někdy jen obtížně pojmenovávají; navíc obsahuje dvě speciální dětské herní varianty.

Hra je kompletně v češtině i slovenštině a nabízí zcela unikátní zábavu. Děti zde hledají dvě stejná zvířátka na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Cílová skupina jsou hlavně děti ale i rodiče - všichni, kdo se chtějí pořádně bavit a nemají čas pročítat dlouhá pravidla. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a je i další přidanou hodnotou. Vyzkoušejte i Vy hru Dobble Kids a budete nadšení, jak i tak jednoduchá hra může být zábavná!

Pravidla jsou jednoduchá a vysvětlená doslova za pár sekund. Cílová skupina jsou především děti, které se chtějí pořádně bavit. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a je i další přidanou hodnotou. Vyzkoušejte i Vy novou hru Dobble Kids a budete nadšení, jak i tak jednoduchá hra může být zábavná!

  • Rozměry dětské hračky (š v h): 13,5 x 13,5 x 8cm
  • Obsah balení: 30 kulatých hracích karet (30 zvířátek - po 6ti na jedné kartě)
  • Hrací doba: 10min
  • Počet hráčů: 2-5
  • Doporučený věk: 4+

Podobné produkty

Hmotnost 0.188 kg
kde si hrát pod střechou a v suchu
typ hry postřehové
věk 4+
vhodné pro kluky, holky
Rozměry balení 13x13x7,5 cm
Počet karet 30
počet hráčů 2 až 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: