• 1 z 5
 

Hra Dixit 3. rozšíření - Journey

 

Dixit 3 představuje rozšíření abstraktní a vyprávěcí herní série Dixit. Obsahuje 81 karet, které tentokrát ilustroval Xavier Collette a přinesl tak Dixitu zcela nový nádech fantazie a surrealismu. Karty lze kombinovat s kterýmikoliv jinými kartami ze série Dixit, nebo s nimi lze hrát i samostatně (balení ovšem neobsahuje žetony s čísly, ani počítadlo bodů).  

Dostupnost Na dotaz
499 Kč
412 Kč bez DPH
Kód produktu 492
Výrobce Libellud
Kategorie Hry
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Dixit je zábavná společenská hra pro celou rodinu. Jeden hráč se vždy stává vypravěčem a popisuje jednu kartu, která je položena lícem dolů na stole. Ostatní hráči pak přidají jednu ze svých karet, karty se zamíchají a všechny najednou otočí. Všichni hráči kromě vypravěče pak tipují, kterou z karet vypravěč popisoval. Vypravěčovým cílem je popsat kartu tak, aby ji uhodlo co nejméně hráčů, ale zároveň alespoň jeden. Pokud ji popíše příliš jasně, uhodnou ji všichni a vypravěč nezíská žádné body. Pokud ji zase popíše příliš složitě, neuhodne žádný hráč a vypravěč je opět bez bodů. V roli vypravěče se hráči postupně střídají. Když hráči vyčerpají všechny karty, vítězí ten s nejvíce body.  

Překrásně ilustrované karty plné fantastických výjevů zaujmou děti i dospělé a hra se hodí nejenom ke hře na vítězné body. Lze je použít také k vyprávění pohádek dětem, skládání příběhů s přáteli a mnohem více! Navštivte pomocí Dixit 3 magický svět bez hranic!

Hra je v českém jazyce.

Doporučený věk: 8+

Počet hráčů: 3-6

Rozměry balení: 12x28x4 cm

Podobné produkty

Hmotnost 0.401 kg
kde si hrát pod střechou a v suchu
typ hry vzdělávací, příslušenství
věk 8+
vhodné pro kluky, holky
Rozměry balení 12x28x4 cm
počet hráčů 3-6
Počet karet 84

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: