Hra Club 2%

 

Dostanete se do klubu úspěšných? Jen 2% hráčů vítězně dokončila tento nelehký úkol. Cílem hry: vyřešit 84 úloh, které potrápí vaše logické myšlení.

Dostupnost Zítra u Vás (1 ks)
392 Kč
324 Kč bez DPH
   
Kód produktu 372
Výrobce Piatnik
Kategorie Hry
Záruka 2 roky
 

Původ těchto logických úloh vychází z prastaré hádanky. V ulici žijí různí obyvatelé, z nichž někteří mají domácí zvířátko.

Začátečníkům se doporučuje začít pouze se třemi domečky. Seřaďte si karty od 1 do 84, lícem nahoru. V horní části karet jsou uvedeny symboly. Příslušný počet domečků vyložte na stůl tak, aby se dotýkaly ploty. Symboly v horní části karty vám prozradí, kolik lidí a zvířátek budete potřebovat pro vyřešení úlohy. I když se karty mění, vašim úkolem bude vždy vyřešit stejnou hádanku: Kdo bydlí v kterém domečku?

Pomohou vám indície v podobě symbolů, které jsou na každé kartě. Při řešení prvních úkolů se seznámíte s logickými principy, které budete potřebovat na vyřešení všech úloh. Nedoporučujeme je přeskočit. Taktéž doporučujeme dodržet pořadí karet. Jestli některé úlohy přeskočíte, můžete narazit později na těžkosti, při řešení náročných úloh.

Hra obsahuje: 5 plastových domků, 10 plastových figurek (5 obyvatel a 5 zvířátek), 84 karet s úlohami a pravidla hry

Hmotnost 0.545 kg
kde si hrát pod střechou a v suchu
typ hry logické
věk 4+
vhodné pro kluky, holky
Rozměry balení 27x27x5 cm
počet figurek 5 obyvatel + 5 zvířátek
Počet karet 84

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: