• 1 z 2
 

Hra Bubbles

 
Pestrobarevná hra plná hledání a rychlých reakcí. Na každé kartě rejdí čtyři veselé bubliny různé velikosti. Čísla na kostkách ti prozradí, která bublina je největší a která je nejmenší atd. Najdeš jako první kartu se správnou kombinací? Polož jí před sebe a doufej, že se soupeři nepodaří ti jí v dalších tazích sebrat.
Dostupnost Zítra u Vás (1 ks)
234 Kč
193 Kč bez DPH
   
Kód produktu 636
Výrobce Piatnik
Kategorie Hry
Záruka 2 roky
 

Bubbles je v podstatě založeno na dvojím hledání. Nejprve mezi kostkami, po té mezi kartami. Na začátku kola hodí jeden z hráčů všemi čtyřmi kostkami. Kostky jsou ve stejných barvách jako bubliny na kartách. Padnout na nich mohou hodnoty 1 až 24. Hráči si pak musí seřadit kostky dle hodnot a rychle hledat mezi vyloženými kartami tu odpovídající.

Nejvyšší hozené číslo znamená největší bublinu na kartě, nejnižší zase nejmenší bublinu. Hráč, který nejrychleji najde kartu, která odpovídá všem hozeným hodnotám, ji zakryje rukou. Pokud ji trefil, bere si ji do své zásoby. Jakmile některý z hráčů získá čtyři karty, hra končí.

Ve hře jsou dva typy karet - na jedněch jsou bubliny seřazeny dle velikosti, na druhých jsou náhodně rozházené. Hráči si mohou vybrat, zda zvolí jednodušší či složitější variantu hraní, případně mohou karty kombinovat.

Hra Bubbles obsahuje:24 karet 4 kostky

Hmotnost 0.217 kg
kde si hrát pod střechou a v suchu
typ hry postřehové
věk 6+
vhodné pro kluky, holky
Rozměry balení 17x17x6 cm
počet hráčů 2 až 4
Počet karet pexesa 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: