• 1 z 2
 

Activity Sport

 

Activity Sport – 330 nových pojmů se sportovní tématikou. Salvy smíchu i tentokrát 100% zaručeny!

Stáhněte si celá pravidla ve složce KE STAŽENÍ.

 

Plňte úkoly podle známých pravidel Activit – slovním opisem, pantomimou nebo kreslením. Vítězí hráč nebo tým, který nasbíral nejvíce bodů. Activity Sport je samostatná hra, která nepotřebuje nic jiného, než dobrou náladu a partu kamarádů. I ten největší suchar se zasměje...

Jazykové verze pravidel: CZ,SK,H,PL

Dostupnost Zítra u Vás (1 ks)
299 Kč
247 Kč bez DPH
   
Kód produktu 28835
Značka Piatnik
Kategorie Společenské hry
Záruka 2 roky
 

Doporučený věk výrobcem: 8+
Naše zkušenosti, a také reakce mnohých dítek a jejich rodičů, nás přesvědčily, že i pro vaše zadaná kritéria je tato hra vhodná.
Počet hráčů: 4-16

Podobné produkty

   
 • Zítra u Vás (1)
  Activity Disney Classic jsou dětskou variantou oblíbené interaktivní hry. Děti se snaží pomocí pantomimy, kreslení či slovního popisu ostatním vysvětlit, jaké slovo si na kartě vylosovaly. Jde o postavičky či předměty z Disneyho pohádek. Activity Disney Classic jsou dětskou variantou oblíbené interaktivní hry. Děti se snaží pomocí pantomimy, kreslení či slovního popisu ostatním vysvětlit, jaké slovo si na kartě vylosovaly. Jde o postavičky či předměty z Disneyho pohádek.

  499 Kč
     
  Záruka: 2 roky
 • Zítra u Vás (1)

  Kdo je opravdový Activity® - Champion? Herní legenda nyní ve zbrusu nové verzi - výzva se jmenuje Zvládneš to všechno za jedinou minutu??

  Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity® se u edice Activity® - Champion již nehraje v týmech. Každý bojuje sám za sebe o tolik žádaný titul. Úkol zní: v průběhu jedné minuty úspěšně znázornit podle možností všechny čtyři pojmy na kartě. 2.200 pojmů, které jsou nové, byly zvoleny díky své obtížnosti a zábavnosti.

  S fantazií a kreativitou je zaručeno, že společná zábava předčí vše, co jste dosud zažili!

  Jazykové verze pravidel: CZ,SK


  699 Kč
     
  Záruka: 2 roky
Hmotnost 1.306 kg
věk 8+
počet hráčů 4-16

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: