Activity Original

 

Hra Activity je kombinací kreativních herních elementů. Pojmy jsou vysvětlovány pomocí kreslení, opisu nebo pantomimy a spoluhráči je musejí uhodnout. Má-li být pojem nakreslen, nesmí se při tom ani mluvit, ani gestikulovat. Kresba nesmí obsahovat ani písmena a ani čísla. Při opisu musí být pojem slovně opsán. Nesmí při tom být použito jak slovo samotné, tak ani jeho kořen nebo jeho odvozené formy. Má-li být pojem přiblížen pantomimicky, nesmí se při tom ani mluvit, ani ukazovat na jakékoli předměty.

Activity Original 2 obsahuje 3.300 nových pojmů a mají také nová pravidla! Díky taktickým prvkům je hra ještě napínavější!

Dostupnost Zítra u Vás (1 ks)
699 Kč
578 Kč bez DPH
   
Kód produktu 10569
Značka Piatnik
Kategorie Společenské hry
Záruka 2 roky
 

Průběh hry:

Hráč, který je na řadě, se rozhodně pro jeden z balíčků karet (3,4 nebo 5) a sejme vrchní kartu. Na začátku hry stojí ale všechny figury na startovním poli, proto může první hráč každého teamu zvolit libovolný pojem na kartě - musí ho ale znázornit určeným způsobem (šikovně pantomimicky, opisem nebo kreslením).

Podaří-li se teamu pojem uhodnout, posune svou figurku o tolik políček, kolik ukazuje číslo na sejmuté kartě.

V dalším průběhu hry je způsob znázornění pojmu určován polem na herním plánu, na kterém stojí figurka teamu, který je na řadě.

Jestliže team pojem uhodne, posune svou figurku a ta skončí na políčku, které je už obsazené figurkou jiného teamu, musí figurka, která na políčku byla dřív, o jedno pole zpět.

Team, který první dojde do cíle, vyhrává.

 • Druh hry: kreativní, interaktivní.
 • Hrací doba: ca. 60 minut.

Podobné produkty

   
 • Zítra u Vás (1)
  Activity Disney Classic jsou dětskou variantou oblíbené interaktivní hry. Děti se snaží pomocí pantomimy, kreslení či slovního popisu ostatním vysvětlit, jaké slovo si na kartě vylosovaly. Jde o postavičky či předměty z Disneyho pohádek. Activity Disney Classic jsou dětskou variantou oblíbené interaktivní hry. Děti se snaží pomocí pantomimy, kreslení či slovního popisu ostatním vysvětlit, jaké slovo si na kartě vylosovaly. Jde o postavičky či předměty z Disneyho pohádek.

  499 Kč
     
  Záruka: 2 roky
Hmotnost 1.306 kg
věk 12+
Rozměry balení 40 x 28 x 6 cm
délka hry 60 minut
počet hráčů 3-16

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: