Dřevěné hry - Kuželky Piráti

 

Dřevěné kuželky ve tvaru postaviček pirátů s míčkem. Každá kuželka je vysoká 8 cm a je vyrobena z kvalitního dřeva. Kuželky jsou vhodné pro děti od 2 let.

Dostupnost Na dotaz
209 Kč
173 Kč bez DPH
Kód produktu 756
Výrobce Bigjigs Toys
Stránky výrobce bigjigstoys.com
Kategorie Hry
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Hmotnost 0.345 kg
kde si hrát pod střechou a v suchu
materiál: dřevo
věk 2+
vhodné pro kluky, holky
Rozměry balení 31x17x5 cm
Počet kuželek 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: