Bigjigs Rail vláčkodráha - dřevěná vláčkodráha osmička s rovinkou 45 dílů

 

Tato 45-dílá vláčkodráha oslavuje nejrychlejší parní stroj na světě - Mallard. Součásti je kompletní dřevěná železniční trať dle obrázku, vláček, most a další příslušenství včetně stromů, postav, budov a retro pokladny. Děti od 3 let bude milovat výstavbu trati a hraní si s vláčkem.

Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.

Dostupnost Zítra u Vás (1 ks)
Běžná cena 1 039 Kč
Ušetříte 208 Kč (–20 %)
831 Kč
687 Kč bez DPH
   
Kód produktu DD68
Značka Bigjigs Rail
Webová stránka značky bigjigsrail.com
Kategorie Dřevěné vláčky
Záruka 2 roky
 
Anglická značka Bigjigs Rail byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs Rail hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Rail jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs Rail je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Podobné produkty

Hmotnost 2.194 kg
kde si hrát pod střechou a v suchu
materiál: dřevo
věk 3+
vhodné pro kluky, holky
Rozměry balení 39x27x6 cm
Počet dílků 45

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: