• 1 z 2
 

Dřevěné vláčkodráhy - Křížení s nárazníky

 

Pomocí těchto nárazníkových konců tratí, se vlak zastaví tak, že nevykolejí na konci tratě. Průsečník je zase dobrý ke křížení tratí, když nechcete použít most.

Dostupnost Zítra u Vás (1 ks)
109 Kč
90,08 Kč bez DPH
   
Kód produktu 651
Výrobce Maxim
Kategorie Vláčky a vláčkodráhy
Záruka 2 roky
 

Mladí inženýři musí zůstat na pozoru a sledovat křížení, aby se při průjezdu mašinek nestala nějaká nehoda. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Vhodné pro děti od 3 let, obsahuje malé části.

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou a bezpečností. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality, cenově dostupné pro každého.Manuální zručnost, sebejistota, kreativita, koordinace očí a rukou, rozpoznávání barev a čísel jsou příkladem jen několika z celé řady dovedností, které pomáhají rozvíjet výrobky společnosti Maxim. Vláčkové dráhy od společnosti Maxim mají nejvyšší kvalitu a jsou k dispozici v nejrůznějších cenových relacích. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě. Vláčkodráhy od společnosti Maxim jsou plně kompatibilní s výrobky Thomas, Brio, Bino a s ostatními kvalitními železničními systémy vyrobenými ze dřeva.

Rozměry balení: 19,5x11,5x5 cm

Hmotnost 0.141 kg
kde si hrát pod střechou a v suchu
materiál: dřevo
věk 3+
vhodné pro kluky, holky
Rozměry balení 19,5x11,5x5 cm
Počet dílů 1 puzzle 2, 3 4 a 5 dílců, 2 puzzle 100 dílců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: