• 1 z 2
 

Dřevěné vláčkodráhy - Křížení s nárazníky

 

Pomocí těchto nárazníkových konců tratí, se vlak zastaví tak, že nevykolejí na konci tratě. Průsečník je zase dobrý ke křížení tratí, když nechcete použít most.

Dostupnost Na dotaz
109 Kč
90 Kč bez DPH
Kód produktu 651
Výrobce Maxim
Kategorie Vláčky a vláčkodráhy
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Mladí inženýři musí zůstat na pozoru a sledovat křížení, aby se při průjezdu mašinek nestala nějaká nehoda. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Vhodné pro děti od 3 let, obsahuje malé části.

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou a bezpečností. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality, cenově dostupné pro každého.Manuální zručnost, sebejistota, kreativita, koordinace očí a rukou, rozpoznávání barev a čísel jsou příkladem jen několika z celé řady dovedností, které pomáhají rozvíjet výrobky společnosti Maxim. Vláčkové dráhy od společnosti Maxim mají nejvyšší kvalitu a jsou k dispozici v nejrůznějších cenových relacích. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě. Vláčkodráhy od společnosti Maxim jsou plně kompatibilní s výrobky Thomas, Brio, Bino a s ostatními kvalitními železničními systémy vyrobenými ze dřeva.

Rozměry balení: 19,5x11,5x5 cm

Hmotnost 0.141 kg
kde si hrát pod střechou a v suchu
materiál: dřevo
věk 3+
vhodné pro kluky, holky
Rozměry balení 19,5x11,5x5 cm
Počet dílů 1 puzzle 2, 3 4 a 5 dílců, 2 puzzle 100 dílců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: