• 1 z 3
 

Dřevěná vláčkodráha - víceúrovňový set kolejí

 

Díky přesným rozměrům sloupů a také díky umělohmotným těsným vložkám umístěných v místech vkládaných kolejí stává se celý set velmi stabilní železniční stavbou.
Díky pevným spojením lze také stavbu jednoduše přesouvat aniž by se rozpadla.

Dostupnost Na dotaz
774 Kč
640 Kč bez DPH
Kód produktu DD63
Výrobce Bigjigs Rail
Stránky výrobce bigjigsrail.com
Kategorie Vláčky a vláčkodráhy
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Součástí balení je vše visutá dráha bez vláčků. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.

Anglická značka Bigjigs Rail byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs Rail hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Rail jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs Rail je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Hmotnost 1.409 kg
kde si hrát pod střechou a v suchu
materiál: dřevo
věk 3+
vhodné pro kluky, holky
Počet dílů 27

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: